Strona głowna  /  Jeżyki
Jeżyki

Drodzy Rodzice

Zapraszamy serdecznie Was oraz Babcie i Dziadków (lub innych bliskich) do naszego przedszkola, celem przeczytania dzieciom dowolnie wybranych bajek, opowiadań czy wierszyków, w dogodnym dla Państwa dniu. Chęć czytania dzieciom prosimy zgłaszać z jednodniowym wyprzedzeniem.

OGŁOSZENIA

W środę, 16 października, o godz. 9.30, grupy Dinusie i Jeżyki będą uczestniczyć w koncercie w NOSPR.
Śniadanie będzie od 8.00 do 8.20. Wyjście z przedszkola o godz. 8.35. Przewidziany powrót do przedszkola o 11.45.

Dnia 4 października, w piątek, grupa Jeżyków idzie na spotkanie z panią sędziną, do Sądu Rejonowego w Katowicach, przy ul. Francuskiej. Dzieci będą mogły zobaczyć salę rozpraw oraz wiele innych pomieszczeń sądowych. Dowiedzą się również o pracy sądu oraz o jego symbolach.
Wyjście z przedszkola o godz. 8.50, przejście na przystanek autobusowy, przejazd autobusem pod budynek sądu i o godz 10.00 spotkanie w bydunku sądu z osobą oprowadzającą.
Planowany powrót do przedszkola około godz. 12.30.

Dnia 27. września, w piątek, w godzinach zajęć przedszkolnych, grupa Jeżyków idzie do gabinetu stomatologicznego Duo Medica, na pogadankę z panią dentystką, o naszych ząbkach.

Dnia 27. września, w piątek, o godz. 9.00 do naszego przedszkola przyjdzie dzielnicowy z naszego Komisariatu Policji. Poprowadzi spotkanie, dotyczące bezpieczeństwa i zagrożenia na drodze.

Dnia 25 września, dzieci brały udział w wycieczce do Straży Pożarnej w Chorzowie. Wycieczka odbyła się dzięki zaangażowaniu taty Ignasia K. Wiele miłych wrażeń z wycieczki znajduje się w foto galerii oraz na FB.

Dnia 19 września, dzieci uczestniczyły w bezpłatnych zajęciach z języka angielskiego, w Szkole Językowej ProfiLingua w Katowicach.

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-14