Strona głowna  /  Wydarzenia

5 listopada 2019

Obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji dzieci uczestniczyły w zabawach integracyjnych.

28 - 31 października 2019

W ostatnim tygodniu padziernika dzieci z poszczególnych grup słuchały bajek o misiach. Było to jedno z zadań w ramach programu "Mały miś w świecie wielkiej literatury".

25 października 2019

ŚWIATOWY DZIEŃ MAKARONU

W ten dzień każda grupa wykonała prace plastyczne z wykorzystaniem makaronu.

Misie zrobiły makaronowe korale, Biedronki makaronowe mozaiki na papierowych talerzykach, Dinusie makaronami w kształcie gwiazdek wyklejały grzybowe kapelusze a Jeżyki zrobiły jeże z masy solnej i makaronu spaghetti. Wszyscy świetnie się przy tym bawili.

21 października 2019

Dziś wielkie święto całego przedszkola -

Podczas tej uroczystości wszystkie nowoprzyjęte dzieci zostały uroczyście włączone do naszej przedszkolnej rodziny. Każda z grup zaprezentowała tanieć lub piosenkę i wspólnie odśpiewaliśmy hymn naszego przedszkola.

4 października 2019

Na ustach dzieci i personelu przedszkola przez cały dzień gościły szerokie uśmiechy, a to za sprawą DNIA UŚMIECHU, który obchodziliśmy w pierwszy piątek października.

27 września 2019

Odwiedzili nas panowie POLICJANCI! Przypomnieli nam zasady bezpiecznego korzystania z ruchu drogowego. Zdobytą wiedzę ćwiczyliśmy wspólnie na skrzyżowaniu.

Po południu Jeżyki, Dinusie i Biedronki brały udział w zajęciach "Jak przedszkolaki mają dbać o zęby" w przychodni stomatologicznej DUO MEDICA.

23 września 2019

20 września 2019

Wszystkie przedszkolaki spotkały się w dużej sali na zabawach integracyjnych z okazji POWITANIA JESIENI.

16 września 2019

Obchodziliśmy Dzień Kropki. Dzieci z każdej grupy wykonywały pracę plastyczną gdzie motywem przewodnim były kropki.

W tym samym dniu gościliśmy przedstawicieli Agencji Muzycznej SILESJA, którzy zaprosili nas na pokaz tańców śląskich.